FOTOKOPİ MAKİNASI KİRALAMA

Bildiğiniz  gibi  ofislerde , kağıdın  kalemin, kısacası  iletişimin  olduğu  her  yerde   MFP  türü çok fonksiyonlu  ürünler (Fotokopi,  Faks,  Printır,  Tarayıcı,  Hepsi bİr arada  olan ürünler), fotokopi makinaları, printer  cihazları  gibi  aletler  artık  ofislerin  vazgeçilmez  iş  ortaklarıdır.Onlar olmaksızın  bir  ofiste herhangi  bir  iş  yapmak, iletişim  sağlamak, teklif hazırlamak, dosyalama yapmak, belge  akışını  düzenlemek ve denetlemek hata dijital arşiv  oluşturmak imkânsız hale gelmiştir.

Ancak bu  cihazlara  ulaşımda en   büyük problem, satın aldık tan sonra  meydana gelen sarf malzeme fiyatları  ve genel  maliyet  problemleridir. Şu anda piyasada 70-$ a lazer printer satın alabilirsiniz ancak bir bakarsınız ki bir hafta sonra toneri bitmiş ve toner ünitesi fiyatı da  70-$. Anlayacağınız   bilinen  bütün  markaların  çoğu artık sarf  malzeme  tüketimi  üzerine ürünler  üretmektedir. Dikkat  etmezseniz ( 70-$ a öğle güzel bir printır  aldım ki, birde 12 taksit yaptılar, artık bu ürünlerin  fiyatları çok düştü)  gibi bir sevince kapılabilirsiniz.

Oysa  amaç  Truva  atı  misali  o  cihazı  size bir  defa  ucuz  fiyata satıp, arkasından size defalarca toner satmaktır. Ayda  bir  toner  aldığınızı düşünürseniz,  yılda  12  defa  toner  almış olursunuz. 70-$ x 12 ay = 840 -$ yılda ödeme yaptığınız anlamına gelmektedir. Anlamadan  bu  firmalara  sadece ufak bir printer dan yılda  1000-$ ya yakın ödeme  yapmış olursunuz.  Hani bu cihaz çok ucuzdu?

Peki ne  yapmamız   gerekiyor  diye  sora  bilirsiniz.  İşte  bu  sorunun  cevabı Bundan sonra  makinalara, tonere, servise  para  ödemeyin. Hangi makinanın  toneri  bitti ,  hangi makine  bozuldu, yılık bakım anlaşması  veya servis  kaç  para , servisin  getirdiği  toner  orijinal mi  veya  bu makinaya  uygun  toner mi, servis birçok parça değiştirmek  için çok para istiyor. Acaba  bu parçalar gerçekten değişmesi  gereken parçalar mı gibi birçok  sorun ile  uğraşmaktansa ,  siz  en  iyisi  kendi işinize  odaklanın.  Bırakın o işleri biz  halledelim.  Üstelik ay sonunda yaptığınız iş  kadar  para ödeyin.

Bur da amaç kopya  veya  printer  çıktı  maliyetlerini düşürmektir.  Bunu   dünyanın  en  uzun  ömürlü sarf malzeme kullanan  makinaları olan YUMİ marka  fotokopi  makinaları ile  gerçekleştirmeniz   mümkün  olacaktır.  YUMİ  marka ürünlerin    giriş   seviyesindeki   A4   cihazımızın   bile  Dram ünitesinin  ömrü  100. 000 kopyadır.  Toner  ömrü  ise 5000 kopyadan  başlamaktadır.  Biz den  gönül rahatlığı  ile Fotokopi veya lazer printer  satın alabilir  veya  kiralama  usulü ile  hiçbir  sorun ile  uğraşmadan  çalışabilirsiniz.

 

Ofisinize dair kurumsal kiralama çözümleri

Bizden teklif almadan karar veremeyin. Çünkü maaliyetlerinizi %80 oranında azaltmayı iddaa ediyoruz!


Gestetner Fotokopi Makinaları
Hp Fotokopi Makinaları
Olivetti Fotokopi Makinaları
Yumi Fotokopi Makinaları
Ricoh Fotokopi Makinaları